تازه های تولید

آموزش «اوریگامی» در «کاغذ بازی»

«کاغذ بازی» در محیطی سرگرم کننده و خلّاق، هنر اوریگامی را آموزش می دهد...

{More»}

امور سینمایی

ماهوری ماهوری»

جوانی به دنبال آموختن ساز است ولی نمی داند چرا كار آموختن خوب پيش نمی رود . تا اينكه با نوازنده ای بسيار ماهر آشنا مي شود و مدتی را به همراهی او می گذراند، سر انجام متوجه مطالبی می شود كه به جريان آموختن اش كمك می كند ...

راه راه»

پدر و پسرکوچکش به قصد گذراندن یک روز تعطیل با هم به سمت دریا می روند. آنها در کنار ساحل با هم شن بازی می کنند، زمان می گذرد و کودک خسته از یک روز پر خاطره در راه برگشت بر روی شانه پدر به خواب می رود .

کلانتری غیرانتفاعی کلانتری غیرانتفاعی»

کلانتری غیرانتفاعی وظیفه خود می داند که امنیت محله خصوصا امنیت کودکان را تامین کند. اما چطور و چگونه ؟ ...

سرگرمیهای سازنده

خشت در خشت خشت در خشت»

اين سرگرمی از گروه سرگرميهای خلاق سازه‌ای است. با قطعات اين سرگرمی بدون محدوديت و با تفكری خلاق، می‌توان احجام متنوع ساده و پيچيده به وجود آورد...

همه چیز با اتصالات ساده همه چیز با اتصالات ساده»

این سرگرمی شامل ۷۰ قطعه چوبی از جنس MDF و ۱۸۰ قطعه رابط در دو اندازه می‌باشد. كودكان و نوجوانان می‌توانند با استفاده از این قطعات سازه‌های متنوع و دلخواه خود را بسازند. دفترچه راهنمای نمونه‌های ساخته شده از قطعات سرگرمی، همراه آن ارائه شده‌است

معما در معما معما در معما»

اين سرگرمي شامل ۴ قطعه T شكل در چهار رنگ با اندازه‌هاي يكسان و يك سيني مي‌باشد. سيني اين سرگرمي داراي دو صفحه الف (بزرگ) و ب (كوچك) مي‌باشد. كودكان و نوجوانان بايد سعي كنند قطعات Tشكل را در اين صفحات به گونه‌اي بچينند كه قطعات كمترين حركت را داشته‌ باشند. اين سرگرمي براي كودكان كم‌بينا و نابينا نيز مناسب مي‌باشد.

واحد موسیقی

جم جمک جم جمک»

این اثر کوششی است برای معرفی نغمات ایرانی به کودکان و نوجوانان، که پس از چند بار شنیدن موسیقی باکلام و فرگیری درست شعرها، با تلاش برای خواندن همراه موسیقی بی کلام، نغمات و فواصل موسیقایی‏ در ذهن شکل می گیرد.

راز نی ۲ راز نی ۲»

ارائه موسیقی سازی ایران دردستگاه نوا ، همایون، سه گاه و چهار گاه شامل موسیقی دستگاهی ‏‏(ردیف نوازی، سنتی، کلاسیک ) با ساز نی

دودوک دودوک»

ارائه موسیقی محلی با ساز محلی بالابان در فرمهای ‏‏تکنوازی، دو نوازی و چهار نوازی.‏


انتشارات

مسافرخانه ی ماه نصفه مسافرخانه ی ماه نصفه»

شیر کوچولو در باغ وحش به دنیا آمده بود. پشت میله های قفسی آهنی که از اول تا آخر آن فقط ده قدم بود. شیر کوچولو هر روز شیر مادرش را می خورد، با دُم او بازی می کرد، از سر و کولش بالا می رفت.

دس و دس و دس، نخود و عدس(از مجموعه«بازی، شعر، نمایش») دس و دس و دس، نخود و عدس(از مجموعه«بازی، شعر، نمایش»)»

بازی های نمایشی این مجموعه تلفیقی است از «بازی، شعر، نمایش» که با الهام از ترانه های موجود در ادبیات عامیانه سروده شده اند و همگی به نوعی با طبیعت در ارتباط اند.

انسان و طبیعت(پدافند غیرعامل) انسان و طبیعت(پدافند غیرعامل)»

امروز تمام کشورها موضوع پدافند غیرعامل را بسیار جدی تلقی می کنند و هر روز بر میزان دانش این نوع آمادگی دفاعی افزوده می شود.

خدای من!(گزیده ای از صحیفه سجادیه) خدای من!(گزیده ای از صحیفه سجادیه)»

مجموعه سخن دوست دریچه ای است به دنیای ایمان، خرد و دانایی.

اسب پرنده اسب پرنده»

آن شب، اصطبل دل گیر بود. دل اسب چران گرفته بود. هوای تازه می خواست. کسی را می خواست که با او حرف بزند.

نقل رستم و سهراب نقل رستم و سهراب»

دو سپاه ایران و توران در جلگه ی دژ سپید، رو در روی هم می شوند. رستم، این سوی میدان، پهلوان نوجوان تور، آن سو...