Archives for the ‘ نرم افزار و بازي هاي رايانه اي ’ Category

CD سفر به منظومه شمسی (۲)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

آموزش كامل منظومه شمسي همراه با جزئيات آن كه شامل ۱۲ ستاره و سياره به نام‌هاي خورشيد ، عطارد، زهره ، زمين، مريخ، سرس، مشتري، زحل، اورانوس، نپتون، پلوتو و اريس مي‌باشد كه هر كدام در يك مرحله مجزا توضيح داده مي‌شود و هر مرحله داراي سوالات ، گزارش، آزمايشگاه و بازي مخصوص آن مرحله را مي‌باشد.

قیمت : ۳۰۰۰۰ ریالCD داستان جزیره

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

بازي ۳ بعدي و شبيه‌سازي با موضوعي جديد در سبك راهبردي(استراتژيك). كاربر مي‌بايست يك جزيره بزرگ و متروك را به مكاني گردشگري و زيبا با امكانات لازم تبديل كند. در مراحل مختلف بازي ميبايست با ايجاد هتل ها ، رستورانها و استخدام نيروي انساني توريست بيشتري را به جزيره جذب كنيد. شامل تصاوير زيبا با موسيقي جذاب . همراه با كنترل عوامل متعدد و مديريت منابع بازي. آموزنده و جذاب.

قیمت : ۴۰۰۰۰ ریالDVD نجوم برای همه

تاریخ تولید : ۱۳۸۶ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

اين نرم افزار براي همه كساني است كه به آسمان ، نجوم و شگفتي‌هاي آن عشق مي‌ورزند و به دنبال يافتن پاسخ پرسش‌هاي كنجكاوانه خود هستند. در اين نرم‌افزار به يك مركز رصدي ، آموزشي و تحقيقاتي فضايي قدم مي‌گذاريد . مي‌توانيد با رفتن به قسمتهاي گوناگون اين مركز با مباحث متنوعي و نجوم‌دانان ايراني و خارجي كه از ابتدا با علم نجوم سرو كار داشتن، آشنا شويد. اين نرم‌افزار شامل: • بيش از ۲۵۰ صفحه مطلب گوناگون و جذاب. • بيش از ۴ ساعت صوت با صداي جاودانه اسماعيل ميرفخرايي به همرا بابك امين تفرشي. • مجموعه‌اي جذاب از عكس‌ها، فيلم‌ها و انيميشن‌هاي مرتبط. • همراه دانشنامه مرجع نجوم به صورت الكترونيكي.

قیمت : ۳۰۰۰۰ ریالCD داستان دوستان

تاریخ تولید : ۱۳۸۶ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

داستاني شنيدني حاوي نكات آموزنده به همراه بازي‌هاي فكري و مهارتي كه موسيقي ايراني و دلنشيني همراهي مي‌كند . اين بازي داراي قطعات پويانمايي سرگرم كننده و جذاب نيز مي‌باشد. خلاصه داستان: يك روز سرد زمستاني كه برف و سرماه همه دشت را فرا گرفته بود و حيوانات و پرنده ها جرات بيرون رفتن از خانه‌هايشان را نداشتند، خرگوش خانم سحرخيز و دوستان مي‌‌خواهند در پيدا كردن غذا به هم كمك كنند. شما بايد با حل كردن معماهاي داستان به آنها كمك كني.

قیمت : ۳۶۰۰۰ ریالCD سفرهای ایرانگردی پویا و خپل

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

اين بازي به طريقة ۳ بعدي و بسيار زيبا و ديدني تهيه شده و شامل بازي در ۷ استان كشور، با بهره‌گيري از موسيقي زيباي محلي براي هر استان است. از مزاياي اين بازي، استفاده از معماري محلي هر استان در مراحل مختلف بازي است.

قیمت : ۱۹۵۰۰ ریالCD سرگذشت خط و خوشنویسی

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

اين برنامة دو زبانه(فارسي و انگليسي) مرجع كاملي است از داستان پيدايش و تحول خط و خوشنويسي. برنامه شامل چهار قسمت اصلي است: ۱)سرگذشت پیدایش و تحول خط، ۲)جایگاه و تاریخچه پیدایش خط در ایران ، ۳) انواع خطها و خوشنويسان ايران، ۴)آلبوم عکس و توضيحات آن. اين برنامه از امكاناتي نظير تصاوير زيبا و موسيقي زمينة بومي بهره مي‌برد.

قیمت : ۲۷۰۰۰ ریالپوستر بازی سفرهای ایرانگردی پویا و خپل

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

اين پوستر براي استفاده در فروشگاهها و نمايشگاهها و جهت معرفي بازي سفرهاي ايرانگردي پويا و خپل طراحي شده‌است.
CD کارگاه قصه سازی

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

برنامه شامل كارگاه ساده‌اي است براي ايجاد قصه‌هاي مختلف با بهره‌گيري از امكاناتي نظير تصاوير متنوع، ابزارهاي مختلف و مفيد و صداگذاري كاربر با استفاده از ميكروفن براي قصه‌ها. همچنين، قسمت آموزش براي فراگيري روش استفاده از برنامه طراحي شده است و خروجي قصة ساخته شده توسط آن را مي‌توان به صورت تصويري در رايانه ديد يا به صورت مكتوب به وسيلة چاپگر ، چاپ كرد.

قیمت : ۲۶۰۰۰ ریالCD سرگرمی ونرم افزار پازل ساز

تاریخ تولید : ۱۳۸۴ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

ين سرگرمي داراي يك لوح فشرده (نرم‌افزار ) و ۷۴ قطعه شامل موارد زير براي ساخت پازل مي‌باشد. - ۱۰ عدد قطعه زمينه - ۶۴ سري قطعات اصلي پازل : در ۶ تنوع شكل و ۱۶ طيف رنگ خاكستري با استفاده از نرم‌افزار اين سرگرمي مي‌توان عكس‌هاي تهيه شده توسط خود فرد را به پازل تبديل كرده و سپس به وسيله راهنماي ارائه شده در نرم‌افزار، قطعات و صفحات داخل جعبه، پازل ساخت. نرم افزار اين سرگرمي داراي ۳۷ تصوير نمونه در داخل برنامه و امكان وارد كردن تصاوير جديد مي باشد. ساخته نهايي اين سرگرمي پازلي است به شكل قاب شده كه قابل نصب بر روي ديوار و داراي عمر طولاني است. ضمناً مي‌توان قطعات را از زمينه جدا كرده و پازل ديگري ساخت.

قیمت : ۷۰۰۰۰ ریالCD موشی وجانورشگفت انگیز

تاریخ تولید : ۱۳۸۴ • Category: نرم افزار و بازي هاي رايانه اي

اين برنامه، بازي ماجرايي و جذابي در چندين مرحله با دو پايان متفاوت است و از بهترين و زيباترين موسيقي، صداي پس زمينه و تصويرگري بهره مي‌گيرد و نكات اخلاقي و آموزشي‌اي را براي كودكان شامل مي‌شود.

قیمت : ۳۰۰۰۰ ریال