Archives for the ‘ گروه سنی و ’ Category

تشنه لبان

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تولیدات ویژه, گروه سنی و, مذهبی
Tagged as:

کتاب حاضر در واقع از کتابهای «مقتل» به شمار می رود که در آن وقایع کربلا و حماسه آفرینان عاشورا با ذکر نام و شیوه شهادت و شرح مطالب بیان شده است. هم چنین شعرهایی با بیت هایی متناسب با مطلب از شاعران مختلف چون حافظ انتخاب که در کتاب آمده است. شکل و تصویرگری و جنس کاغذ کتاب این مجموعه را نسبت به دیگر کتابهای از این نوع متمایز ساخته است.

قیمت : ۸۰۰۰۰ ریالکمتر از خسی در میقات

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: سفرنامه, گروه سنی و
Tagged as:

این کتاب که در قالب سفرنامه نوشته شده است، گزارش سفر حج تمتّع نویسنده است. وقایع و مطالب کتاب به صورت روز به روز و با ذکر جزئیات کنار هم قرار گرفته است. کتاب با تصاویری از اماکن مختلف مکه و مدینه تزیین شده است.

قیمت : ۱۷۰۰۰ ریالهمین جا بمان (دفترهای ادبی ۱۰)

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: ادبی, گروه سنی و
Tagged as:

دهمین مجموعه از دفترهای ادبی با عنوان «همین جا، بمان» برگزیده اشعار مراکز آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که به موضوع نیایش اختصاص دارد.

قیمت : ۱۸۰۰۰ ریالستاره باران(برگزیدگان دوازده دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: فهرست, گروه سنی و
Tagged as: ,

پژوهشگران و علاقه مندان به ادبیات کودک و نوجوان می توانند با مراجعه به این مجموعه به فهرست بهترین آثار داستانی، شعر و ... حوزه کودک و نوجوان دربازه زمانی ۶۸ تا ۸۵ دسترسی پیدا کنند. این مجموعه که به مناسبت سیزدهمین جشنواره کتاب و کودک و نوجوان کانون انتشار یافته، می تواند راهنمای والدین در انتخاب کتاب مناسب برای فرزندانشان نیز باشد.

قیمت : ۳۰۰۰۰ ریالراهنمای حقوق مالکیت معنوی(کپی رایت) در آسیا

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: آموزشی, گروه سنی و
Tagged as:

حق مولف (کپی رایت) یکی از حقوق مسلّم انسانی است که بر اساس نیاز و شرایطی که در اعلامیه جهانی حقوق بشر و قراردادهای رسمی بین المللی سازمان ملل مشخص و تعیین شده است، به مثابه یک حق قانونی، از آثار فرهنگی حمایت می کند. این کتاب راهنما ویژه کسانی نوشته شده است که در آسیا زندگی می کنند؛ چه آنهایی که خالق آثار هستند و چه کسانی که از این آثار بهره می گیرند

قیمت : ۳۳۰۰۰ ریالدیگرخوانی های ناگزیر(رویکردهای نقد و نظریه ادبیات کودک)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: گروه سنی و, مباحث نظري
Tagged as:

مجموعه حاضر در گردهم آوردن مقالات کلیدی موثر در رشد نظریه ادبیات کودک، کاری اصیل و بی همتاست. این مجموعه برخی از دستاوردهای رفیع را در رشته ای به نمایش می گذارد که با وجود مخالفتهای آشکار و نهانی که هم از درون و هم از بیرون قلمرو ادبیات کودک صورت می گیرد، راه کمال پیموده است.

قیمت : ۱۳۰۰۰۰ ریالدرختی که به خدا گفت دوستت دارم(دفترهای ادبی۷)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: داستان, شعر, گروه سنی و, مذهبی
Tagged as:

هفتمین مجموعه از دفترهای ادبی به داستانها و شعرهای کودکان و نوجوانان عضو مراکز آفرینش های ادبی کانون اختصاص یافته است که شامل ۱۸ عنوان داستان و ۱۹ عنوان شعر است.

قیمت : ۱۳۰۰۰ ریالخواب یک سیب( بزرگداشت احمدرضا احمدی)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: ادبی, گروه سنی و

خواب یک سیب دفتری است که به مناسبت بزرگداشت احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده نامدار و محبوب ما فراهم شده است. در این دفتر، آثار متنوع و متعددی درج شده، از جمله مطلبی تحت عنوان «کودکان باید بینا شوند» به قلم خود احمدرضا احمدی که به نوعی می توان آن را مانیفست شاعر نامید. یادداشت هایی چند از شاعران، نویسندگان و منتقدان حوزه ادبیات کودک و نوجوان درباره آثار و خلق و خوی تحسین برانگیز این شاعر و نویسنده توانا و بی ادعا. گفتنی است که مراسمی به همین مناسبت در اسفند ماه همزمان با جشنواره کتاب کودک و نوجوان با حضور دوستداران، علاقه مندان و خانواده احمدرضا احمدی در کانون برگزار گردید.

قیمت : ۲۰۰۰۰ ریالصدای دلریز سبلان(نکوداشت نویسندگان برتراستان اردبیل)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: ادبی, گروه سنی و

بزرگی و سربلندی هر ملتی به ادب و فرهنگ و هنر آن است، و فرهنگ و هنر زمانی در یک ملت ریشه بسته و شکوفا می شود که نویسندگان، شاعران، فرهیختگان و هنرمندان آن ملت شناخته آیند و بزرگ داشته شوند. کتاب حاضر که مجموعه مقالاتی از نویسندگان، شاعران، و نیز گروهی از اعضای فعال ادبی کانون استان است به پاس گرامیداشت قلم و هنر، و تجلیل از دو تن از داستان نویسان موفق این مرز و بوم فراهم آمده است.

قیمت : ۳۷۰۰۰ ریالراهنمای نگارش فیلم‌نامه سینمایی انیمیشن (نقشه راه نویسنده)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: آموزشی, گروه سنی و
Tagged as:

نقص شايع و ضعف فراگير در سينماي ايران تهي بودن فيلم‌نامه‌ها از ايده‌هاي نو، و حركت فيلم‌نامه نويسان در دايره بسته موضوع‌هاي محدود است. به رغم شيفتگي نسبت به ايده‌هاي بصري و بي‌توجهي به تجربه‌اندوزي در امور تكنيكي، با تغیير نگرش در توليد فيلم‌نامه‌هاي پويانمايي و تمايز نهادن ميان مرحله توليد فيلم نامه و مرحله توليد ايده‌هاي نو مي‌توان نقص و ضعف موجود در اين حوزه را چاره كرد. كتاب حاضر دربر گيرنده تكنيك‌هاي عملي لازم براي توليد فيلم‌نامه‌هاي پويانمايي است. اين كتاب شما را راهنمايي مي‌كند تا گام به گام با فرايند رسيدن به چنين هدفي آشنا شده و بتوانيد در پايان بر پايه دانسته‌هايتان فيلم نامه سينمايي بنويسيد.

قیمت : ۵۰۰۰۰ ریال