Archives for the ‘ مذهبی ’ Category

خدای من!(گزیده ای از صحیفه سجادیه)

تاریخ تولید : ۱۳۸۹ • Category: گروه سنی د, مذهبی
Tagged as:

مجموعه سخن دوست دریچه ای است به دنیای ایمان، خرد و دانایی.

قیمت : ۱۳۰۰۰ ریال(تفسیر روض الجنان و روح الجنان(از مجموعه گنجینه متون دینی ۹

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: گروه سنی ه, مذهبی
Tagged as:

مجموعه گنجینه متون مذهبی با هدف آشنا ساختن نوجوانان و جوانان با متون ارزشمند مرجع در حوزه علوم اسلامی آماده شده است. کتابهایی که در این مجموعه منتشر می شوند متن خلاصه یا ساده شده منابع دینی را در خود دارند. در مقدمه هر کتاب ویژگیهای مهم هر متن در کنار معرفی نویسنده ذکر شده است.

قیمت : ۱۷۵۰۰ ریالتشنه لبان

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تولیدات ویژه, گروه سنی و, مذهبی
Tagged as:

کتاب حاضر در واقع از کتابهای «مقتل» به شمار می رود که در آن وقایع کربلا و حماسه آفرینان عاشورا با ذکر نام و شیوه شهادت و شرح مطالب بیان شده است. هم چنین شعرهایی با بیت هایی متناسب با مطلب از شاعران مختلف چون حافظ انتخاب که در کتاب آمده است. شکل و تصویرگری و جنس کاغذ کتاب این مجموعه را نسبت به دیگر کتابهای از این نوع متمایز ساخته است.

قیمت : ۸۰۰۰۰ ریالهنوز روز چهارم نیامده بود(کتاب الکترونیک، فارسی و انگلیسی)

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: داستان, گروه سنی ه, گروه سنی د, مذهبی
Tagged as:

قوم ثمود با سرگذشت قوم نوح و هود آشنا بودند اما به جای ایمان آوردن به خداوند و پیامبرانش، در دل کوه خانه‌هایی سخت استوار ‌ساختند تا به گمان خود از خشم خداوند در امان باشند. هرچقدر صالح پیامبر آنان را به نیکی و انصاف و ایمان فرا می‌خواند بر دشمنی و ستیزه آنان افزوده می‌شد، تا آنگاه که… .

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالچهل روز عاشقانه(ویژه نابینایان و در ۴ مجلد)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: داستان, گروه سنی ه, گروه سنی د, مذهبی
Tagged as:

کتاب بازخوانی واقعه عاشوراست برای حضور در مراسم پرشکوه به بار نشستن درختی که انبیا در هزاره های نبوت خویش کاشتند. عاشورا روز بخشش میراث همه انبیا به حسین است و اربعین روز بخشیدن این میراث از طرف حسین به تاریخ است و به انسان و به هر آن کس که بخواهد زیستنی همچون پیامبران داشته باشد. نویسنده با برگرفتن شعله هایی از نور و حقیقت آن واقعه، گذری بر سراسر آن تا اربعین دارد و با نثری زیبا و روان خوانندگان را بر خوان بیدریغ کرامت انسانی حسین (ع) و یارانش و آن بانوی بزرگوار ریگزارهای غم و خارستانهای تازیانه می نشاند.

قیمت : ۱۵۰۰۰ ریالزیر گنبد کبود(ویژه نابینایان)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: گروه سنی ه, مذهبی
Tagged as:

در میدان زندگی می‌دویم تا زودتر برسیم، در حالی که گاهی نمی‌دانیم در چه راهی گام گذاشته و به سوی کدام مقصد می‌رویم. کتاب حاضر از سری «کتاب اندیشه» در موضوع زندگی دنیا و پس از آن، تلاشی است برای ایجاد انگیزۀ تفکر در جهت خودشناسی و خداشناسی، و نیز توضیح چگونگی حرکت شایستۀ انسان به سوی خداوند. «کتاب اندیشه» بهانه‌ای است برای فکر کردن و فهمیدن؛ برای یافتن راه و شناختن مقصد. این مجموعه مباحث دینی را به زبانی ساده و روان بیان می‌کند تا زمینه‌ای برای عمیق‌تر شدن بینش نوجوانان فراهم آید.

قیمت : ۱۵۰۰۰ ریالزرد و صورتی

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: داستان, گروه سنی ج, گروه سنی د, مذهبی
Tagged as:

آدمک زرد پرسید:«می دانی اینجا چه کار می کنیم؟» آدمک صورتی گفت:«نه. حتی یادم نمی آید چطور شد که اینجا هستم.» آدمک زرد ادامه داد:«یادم نمی آید چطور به اینجا آمده ایم. همه چیز جدید و عجیب و غریب به نظر می آید. ما کی هستیم؟»

قیمت : ۸۵۰۰ ریالدرختی که به خدا گفت دوستت دارم(دفترهای ادبی۷)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: داستان, شعر, گروه سنی و, مذهبی
Tagged as:

هفتمین مجموعه از دفترهای ادبی به داستانها و شعرهای کودکان و نوجوانان عضو مراکز آفرینش های ادبی کانون اختصاص یافته است که شامل ۱۸ عنوان داستان و ۱۹ عنوان شعر است.

قیمت : ۱۳۰۰۰ ریالکلوچه های خدا

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: داستان, گروه سنی ب, مذهبی
Tagged as:

خرس کوچولو می خواست از خدا به خاطر همه زیبایی هایی که خلق کرده تشکر کند؛ اما نمی دانست چطور. کلاغ پیشنهاد کرد که خرس برای خدا کلوچه بپزد.اما جوجه تیغی پیشنهاد دیگری داشت ...

قیمت : ۸۵۰۰ ریالاعترافات غلامان (داستان دوران ولایتعهدی امام رضا(ع))

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: تولیدات ویژه, داستان, گروه سنی ه, مذهبی
Tagged as:

ما سی غلامیم که آن چه را در آن سه سال بر ما رفت مرور می کنیم آن را به خود بازمی گوییم تا دریابیم شقی هستیم یا آمرزیده. می خواهیم دریابیم دستمان به خون پسر رسول خدا آلوده است یا خیر. هرکدام از ما آن چه را دیده به دیگران بازمی گوید. شما هم بشنوید و بر ما قضاوت کنید.

قیمت : ۲۰۰۰۰ ریال