Archives for the ‘ تصویری ’ Category

حیوانات دست آموز

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تصویری, گروه سنی الف
Tagged as:

بیا و این حیوانات دست آموز را ببین: گربه کوچولو، خرگوش، توله سگ، قناری و همستر.

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالفروشگاه

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تصویری, گروه سنی الف
Tagged as:

بیا میوه ها و سبزی هایی را که توی قفسه های فروشگاه هستند، تماشا کن!

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالاسباب بازی ها

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تصویری, گروه سنی الف
Tagged as:

فکر می کنی وقتی اسباب بازی ها را نمی بینیم، آنها چه کار می کنند؟ این داستان را بخوان تا بفهمی.

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالکی توی دریا زندگی می کند؟

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تصویری, گروه سنی الف
Tagged as:

بیا به اعماق دریا و دنیای زیر آب برویم. وال آبی، ماهی های رنگارنگ، اختاپوس هشت پا و خیلی از جانورهای دریایی را در این کتاب جالب و قشنگ ببینیم.

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالکی توی باغ زندگی می کند؟

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: تصویری, گروه سنی الف
Tagged as:

بیا توی این باغ سرسبز و رنگارنگ بگردیم. کفشدوزک، حلزون، پروانه های زیبا و خیلی از موجودات دیگر را توی این کتاب جالب و قشنگ می بینیم.

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالکودکان سرزمین ما

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: تصویری, گروه سنی و
Tagged as:

كودكاني كه دوربين به دست گرفته، با كنجكاوي و علاقه ‏در محيط زندگي خود به جستجو پرداخته و تركيبي از تخيل ‏و تصور خود را در آميزش با دنياي بيروني شكل داده‌اند ‏هم راه گشاي بزرگسالي هستند كه در لايه‌هاي دور و ‏پيچيده ذهن خويش به دنبال خاطره‌هاي معصوم و شيرين ‏كودكي مي‌گردند، و هم نويد دهندگان ظهور عكاساني ‏چيره‌دست در آينده‌اي نزديك مي‌باشند.‏ كتاب حاضر مجموعه‌اي از عكس‌هاي زيبا و شگفت‌انگيز ‏كودكان و بزرگسالان است كه در پنجمين جشنواره عكس ‏كودك گزينش شده‌اند. برپايي چنين جشنواره‌هايي از سوي ‏كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان با هدف ارتقاي ‏سطح فرهنگ كودكان و نوجوانان در كشور و ايجاد ‏انگيزه‌هاي بيشتر در آينده‌سازان اين مرز و بوم صورت ‏مي‌گيرد، تا هم زمينه‌هاي جستجو و تلاش آنان گسترش يابد ‏و هم آشنايي و دانش آنان همگام با سطح پيشرفت و ‏تكنولوژي در اين زمينه‌ها شود.‏

قیمت : ۲۰۰۰۰۰ ریالعمارت طباطبایی‌ها (مجموعه عکسهایی از علیرضا چیتائی)

تاریخ تولید : ۱۳۸۶ • Category: تصویری, گروه سنی و
Tagged as:

عمارت طباطبایی‌ها در دل شهر کاشان با شکوه دیرینة خود یادها و داستان های فراوانی از گذشته‌های دور و نزدیک در خاطر هر سنگ و خشت و آجر خود به یادگار دارد. سایه روشن‌های داخلی عمارت، ایوان‌های رو در رو، راهروهای تاریک و روشن، حیاط‌های تو در تو با وزش نسیم‌های خنک و ... همگی در کنار هم مجموعه‌ای بسیار زیبا و هنری پدید آورده است که خاطره انگیز و به یادماندنی در چشم و دل بینندگان می نشیند. کتاب حاضر مجموعه عکس‌های هنرمندانه‌ای است از این عمارت با شکوه که بخشی از آن همه زیبایی و هنر را به چشم هنرشناسان هدید کرده است.

قیمت : ۳۰۰۰۰ ریالآرزوهایم فراموش می‌شوند(نوشته هایی از کودکان فلسطینی همراه نقاشی هایی از کودکان ایرانی در حمایت از مقاومت مردم فلسطین)

تاریخ تولید : ۱۳۸۶ • Category: تصویری, گروه سنی ج, گروه سنی د
Tagged as:

قصه ادامه دارد و کودکان فلسطینی همچنان دردها و رنج ها و آرزوهای خود را حکایت می‌کنند این کودکان، به رغم همة تلخی‌ها و سختی‌های زندگی خود در سیاهی ستم اشغالگران، همچنان با قلم‌ها و قلم‌ موهای خود سخن می‌گویند و تصویر می‌کشند و راهی به آینده‌های روشن می گشایند. اما کودکان فلسطینی در این راه تنها نیستند، چرا که قلب و قلم کودکان ایرانی را نیز همراه خود دارند. در این کتاب همدلی کودکان ایرانی با مردم فلسطین نیز تصویر شده است.

قیمت : ۲۵۰۰۰ ریالچهارمین جشنواره عکس کودک (مجموعه عکس)

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: تصویری, گروه سنی و
Tagged as:

نگاه كني به زمين، آسمان، انسان‌ها و خود. نگاه كني به رنج‌ها و شادي‌هاي مردم، به حادثه‌هاي تلخ و شيرين زندگي آنان، و به ياد بياور خاطره‌هاي خود را. اين‌بار از پنجره‌اي نگاه كني كه با دست‌هاي كوچكي به روي تو گشوده مي‌شود و به ياد بياور كودكي خود را.

قیمت : ۶۰۰۰۰ ریالنقش بندان خیال ۲ ، آثار مربیان هنری کانون

تاریخ تولید : ۱۳۸۵ • Category: تصویری, گروه سنی و
Tagged as:

يكي از نتايج اساسي پيشرفت فرهنگي در هر جامعه رشد و پرورش استعدادهاي هنري و ايجاد زمينه‌هاي مناسب براي خلاقيت‌هاي هنري هرچه بيشتر به ويژه در نسل جوان است. پرورش چنين استعدادهايي نيازمند وجود مربياني آگاه و هنرمند است. آثار هنري اين مربيان گواه اهميت و ارزش حضور آنان در اين حوزه است. مجموعه حاضر حاصل برگزاري دومين دوره دوسالانة نمايشگاه آثار مربيان هنري كانون است كه آثار خود را در رشته‌هاي نقاشي، طراحي، خط، تذهيب، ماسك ، عروسك‌سازي، عكس و... ارائه كرده‌اند.

قیمت : ۵۰۰۰۰ ریال