Archives for the ‘ ادبی ’ Category

آشیان های سوخته

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: ادبی, گروه سنی ج, گروه سنی د
Tagged as:

اين كتاب شامل ۲۳ قطعه داستان و نثر ادبی، از اعضای مراكز آفرينش‌های ادبی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان است كه با موضوع مقاومت مردم غزه، انتشار يافته است.

قیمت : ۹۰۰۰ ریالچه کسی طوفان را آرام خواهد کرد؟

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: ادبی, گروه سنی د

کتاب حاضر برگزیده آثار کودکان و نوجوانان جهان است که پیرامون مقاومت مردم غزه از سوی امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی د منتشر شده است.

قیمت : ۲۰۰۰۰ ریالهمین جا بمان (دفترهای ادبی ۱۰)

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: ادبی, گروه سنی و
Tagged as:

دهمین مجموعه از دفترهای ادبی با عنوان «همین جا، بمان» برگزیده اشعار مراکز آفرینش های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که به موضوع نیایش اختصاص دارد.

قیمت : ۱۸۰۰۰ ریالخواب یک سیب( بزرگداشت احمدرضا احمدی)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: ادبی, گروه سنی و

خواب یک سیب دفتری است که به مناسبت بزرگداشت احمدرضا احمدی شاعر و نویسنده نامدار و محبوب ما فراهم شده است. در این دفتر، آثار متنوع و متعددی درج شده، از جمله مطلبی تحت عنوان «کودکان باید بینا شوند» به قلم خود احمدرضا احمدی که به نوعی می توان آن را مانیفست شاعر نامید. یادداشت هایی چند از شاعران، نویسندگان و منتقدان حوزه ادبیات کودک و نوجوان درباره آثار و خلق و خوی تحسین برانگیز این شاعر و نویسنده توانا و بی ادعا. گفتنی است که مراسمی به همین مناسبت در اسفند ماه همزمان با جشنواره کتاب کودک و نوجوان با حضور دوستداران، علاقه مندان و خانواده احمدرضا احمدی در کانون برگزار گردید.

قیمت : ۲۰۰۰۰ ریالصدای دلریز سبلان(نکوداشت نویسندگان برتراستان اردبیل)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: ادبی, گروه سنی و

بزرگی و سربلندی هر ملتی به ادب و فرهنگ و هنر آن است، و فرهنگ و هنر زمانی در یک ملت ریشه بسته و شکوفا می شود که نویسندگان، شاعران، فرهیختگان و هنرمندان آن ملت شناخته آیند و بزرگ داشته شوند. کتاب حاضر که مجموعه مقالاتی از نویسندگان، شاعران، و نیز گروهی از اعضای فعال ادبی کانون استان است به پاس گرامیداشت قلم و هنر، و تجلیل از دو تن از داستان نویسان موفق این مرز و بوم فراهم آمده است.

قیمت : ۳۷۰۰۰ ریالتو را چشم انتظاریم

تاریخ تولید : ۱۳۸۴ • Category: ادبی, گروه سنی و
Tagged as: ,

كتاب حاضر ثمرۀ تلاش كارشناسان و مربيان مراكز فرهنگي هنري ( كتابخانه‌هاي) كانون پرورش فكري كودكان و ‏نوجوانان در گوشه و كنار ميهن اسلامي است. اين مجموعه ‏حاصل نوشته‌هاي نوجوانان عضو و همكاران فعال در مناطق ‏مختلف كشور است. آنچه در اين كتاب گرد آمده است، ‏بدون هيچ ادعا، دريچه‌اي به باغ پرطراوت انديشه و خيال ‏اعضاي صميمي خانواده بزرگ كانون و تشويقي است براي ‏گام‌هاي استوارترين اين عزيزان؛ با اميد به سرسبزي ‏هرچه بيشتر انديشه خيال نونهالان اين آب و خاك.

قیمت : ۵۰۰۰ ریالدفترهای ادبی جوانان (٣)

تاریخ تولید : ۱۳۷۲ • Category: ادبی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

دفترهاي ادبي جوانان مجموعه هاي مستقلي است از قصه ها، داستانها و اشعاري كه توسط نوجوانان نوشته يا سروده شده اند. هر جلد از اين دفترها به يكي از زمينه هاي فوق اختصاص يافته است. اين جلد از دفترهاي ادبي به قصه اختصاص يافته و قصه هاي مختلفي از نوجوانان كشور در آن جمع آوري و ارائه شده است.

قیمت : ۲۴۰ ریالنامه به بچه های بوسنی

تاریخ تولید : ۱۳۷۲ • Category: ادبی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

در همدلي و همدردي با كودكان بوسنيايي،‌ آنها كه هر پگاه با صداي گلوله از خواب بيدار مي شوند و هر روز دلشان را به امواج پريشان زندگي، خانواده و كشور خود مي سپارند، كودكان و نوجوانان كشورمان در مسابقه اي شركت كردند و اندوه خود را از آنچه در بوسني مي گذرد بر بال نامه هاي خود گذاشتند، تا در هياهوي موشك و خمپاره به گوش دوستان مسلمان خود در بوسني و هرزگوين برسانند. در اين مسابقه ١٢٣٤ نفر شركت كردند كه برگزيده آثارشان در اين مجموعه گردآوري شده است.

قیمت : ۰ ریالغمگین ترین آوازها

تاریخ تولید : ۱۳۷۱ • Category: ادبی, گروه سنی د
Tagged as:

شب قبل، در زير آسمان پر ستاره كودكان در روياهاي شيرين كودكانه خويش در خواب بودند. دريا موجهاي خويش را آرام آرام برگونه هاي ساحل مي نواخت و فرشته خواب همه را به نوازش در آغوش كشيده بود. اما ديري نپاييد كه ناگهان زمين لرزيد، آسمان غريد، دريا خروشيد و... صبح هم، سرگردان و حيران، چشم به روي دنيايي ديگر گشود؛ دنيايي ويران و… . كتاب مجموعه اي است از بعضي آثار كودكان و نوجوانان دربارة زلزله و بازتاب آن بر صفحة ذهن و ضمير و عاطفة‌ آنان.

قیمت : ۱۴۰ ریالگلهای باغ خاطره

تاریخ تولید : ۱۳۷۱ • Category: ادبی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

“گلهاي باغ خاطره“ مجموعه خاطراتي است از نزديكان و دوستداران حضرت امام خميني(ره)، از مراحل مختلف زندگي ايشان که شامل سالهاي جواني تا رحلت آيت الله بروجردي، ‌زمان و دوران تبعيد، خروج از عراق تا زمان خروج از پاريس، ورود به ايران و اقامت موقت در تهران، اقامت در قم و بازگشت از قم به تهران تا رحلت است.

قیمت : ۳۳۰۰ ریال