Archives for the ‘ سرگرمی ’ Category

فرفره های سنتی ایران

تاریخ تولید : ۱۳۸۹ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

به اسباب بازیهای چرخشی، فرفره می گویند. ساختن فرفره از قدیم در سراسر ایران رواج داشته است...

قیمت : ۲۰۰۰۰ ریالهمه چیز با یک تا

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

از امروز هیچ کاغذی را دور نریزید. از یک تکه کاغذ کوچک گرفته تا صفحه های روزنامه یا کاغذهای باطله؛ همه را نگه دارید.

قیمت : ۹۰۰۰ ریالپیله ها

تاریخ تولید : ۱۳۸۸ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

این مجموعه شامل کارهای دستی ساخته شده از پیله های کرم ابریشم است. مجسمه ها و اشیایی از جانوران اهلی، انسان ها، گیاهان، ظروف و دیگر چیزها که در زندگی به کار گرفته می شوند به شکل و صورت خلاقانه و مبتکرانه آفریده شده اند.

قیمت : ۲۳۰۰۰ ریالنام پاکان (از مجموعه کاغذ و برش)

تاریخ تولید : ۱۳۸۷ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د, مذهبی
Tagged as:

با استفاده از كاغذ و برش و تا كردن آن همواره مي‌توان نقش و طرح‌هاي تازه‌اي پديد آورد. آيا مي‌توان از اين روش در طرح و نقش نام‌ها به گونه‌اي تازه و زيبا بهره برد. اين مجموعه بر آن است تا با ارائه نمونه‌هاي گوناگون شما را با اين تجربه زيبا و ارزشمند آشنا سازد.

قیمت : ۱۳۰۰۰ ریالنارگیل‌ها (از مجموعه‌ دوباره نگاه کن)

تاریخ تولید : ۱۳۸۶ • Category: سرگرمی, گروه سنی ج, گروه سنی د
Tagged as:

با انديشه و هنر مي‌توان به همه اشياي بي‌جان در اطراف خود جان داد، حتي اگر به سختي پوست نارگيل باشند. شكل‌هاي زيباي اين كتاب مي‌تواند نمونه‌اي باشد براي به كارگيري نيروي انديشه شما و آفرينش هنرمندانه شكل‌هاي بيشتر و زيباتر.

قیمت : ۱۱۰۰۰ ریالاز سطح تا حجم

تاریخ تولید : ۱۳۸۴ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

مهارت استفاده از ابزار و عناصر گوناگون در آفرينش ‏هر اثر هنري تأثير بسزايي دارد. هر قدر هماهنگي و ‏تناسب بين اجزاي يك اثر هنري بيشتر باشدتأثير بيشتري ‏بر مخاطب خواهد داشت. هنر «حجم سازي» يكي از گونه‌هاي ‏هنر است كه مي‌تواند به شكل‌هاي مختلف و متنوع ارائه ‏گردد.‏ در اين مجموعه، با روش برش ورق فلزي و تبديل سطح به ‏حجم، طرح‌ها و شكل‌هاي زيبايي ارادئه شده است. ‏استفاده از برخي طرح‌هاي اصيل ايراني، مثل نقش قالي و ‏گليم و... .‏ همراه با تغييرهايي در اجزاي آنها، زمينه‌اي شده است ‏براي ارائه شكل‌ها و تركيب‌هاي تازه‌تر و زيباتر براي ‏نوجوانان هنردوست.‏

قیمت : ۹۰۰۰ ریالباریکه ها

تاریخ تولید : ۱۳۸۳ • Category: سرگرمی, گروه سنی ج, گروه سنی د
Tagged as:

اگر با دقت به اشياي دور و بر خودمان نگاه كنيم مي توانيم راههاي استفاده زيادي براي آنها بيابيم. در اين صورت هيچ چيز زايد به نظر نخواهد رسيد و از هر چيزي مي توان چيز ديگري ساخت. مثلاً تا به حال فكر كرده ايد كه با تلق چه كارهايي مي شود كرد و چه چيزهايي مي توان ساخت؟ با يك برگ تلق و مقداري چسب و يك قيچي مي توانيد كاردستي هاي سرگرم كننده اي بسازيد و از بازي با آنها لذت ببريد. اين كتاب به شما ياد مي دهد كه چطور اين كاردستي ها را بسازيد فقط يادتان باشد كه هنگام استفاده از تيغ، حتماً از بزرگترها كمك بگيريد.

قیمت : ۱۱۰۰۰ ریالبا آینه پیدا کن

تاریخ تولید : ۱۳۸۳ • Category: سرگرمی, گروه سنی ب, گروه سنی ج
Tagged as:

هر يك از بيست و پنج تصوير زيباي اين كتاب، معمايي در خود دارد. با قرار دادن آينه از سمت چپ يا راست روي تصوير مي‌توانيد تصويرهاي تازه‌اي پيدا كنيد و دقت خود را در ديدن تصاوير افزايش دهيد. متن زير هر تصوير، به شما كمك مي‌كند تا معماها را آسان‌تر حل كنيد.

قیمت : ۵۲۰۰ ریالمجسمه های کاغذی

تاریخ تولید : ۱۳۸۲ • Category: سرگرمی, گروه سنی ه, گروه سنی د
Tagged as:

از هنگام ساخت كاغذهاي اوليه در چين، قبل از ميلاد، بتدريج جدا از انتقال اطلاعات، استفاده هاي ديگري، ازجمله مصارف هنري،‌ از كاغذ شده است. در عصر حاضر نيز ازكاغذ در ساخت مجسمه هاي كاغذي براي طرحهاي تبليغاتي ـ تجاري و زيباسازي كتاب استفاده مي شود. در كتاب حاضر،‌ با شرح مختصري از تاريخ ساخت كاغذ و انواع آن، شيوه هاي مختلف ساختن مجسمه هاي كاغذي، همراه با تصاوير متناسب و زيبا بصورت گام به گام ارائه شده است. با شكل دادن به كاغذها و خلق طرحها و تصاوير زيبا مي توانيد زينت بخش خانه و محيط زندگي خود باشيد.

قیمت : ۸۰۰۰ ریالبازیهای محلی ایران برای کودکان و نوجوانان

تاریخ تولید : ۱۳۸۲ • Category: سرگرمی, گروه اولیا و مربیان
Tagged as:

تربيت و پرورش تواناييهاي جسمي كودكان و نوجوانان و آموزش مهارتهاي لازم به آنها از طريق بازيها، بويژه بازيهاي دسته جمعي، هم اوقات فراغت آنها را به شكل شايسته پر مي كند و هم آنها را براي ورود به عرصه زندگي اجتماعي و پذيرش مسئوليتهاي آن آماده مي سازد. كتاب حاضر مجموعه اي از بازيهاي سرگرم كننده است كه با هدف فوق و متناسب با فضاها و مكانهاي مختلف تدوين يافته است و پدر و مادرها و بزرگترها نيز مي توانند در كنار فرزندان، لذت بازيهاي دوران كودكي خود را تكرار كنند.

قیمت : ۱۴۰۰۰ ریال