در جشنواره یک هفته با کانون هر روز ۲ نویسنده و تصویرگر کودک میزبان بچه‌ها هستند

• ۱۳۸۸ • تازه های تولید
فرستادن این نوشتار با نامه فرستادن این نوشتار با نامه چاپ این مطلب چاپ این مطلب

نویسندگان کودک و نوجوان به منظور آشنایی با عقاید و نظرات کودکان و مخاطبان آثارشان، هر روز در جشنواره یک هفته با کانون در غرفه انتشارات کانون حضور دارند.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،‌ غرفه انتشارات کانون در جشنواره یک هفته با کانون هر روز میزبان دو نویسنده کودک و نوجوان خواهد بود. بر این اساس در نخستین روز جشنواره یک هفته با کانون مصطفی رحماندوست و اسداله شعبانی شاعر و نویسنده کودک و نوجوان در این غرفه حضور یافتند و از نزدیک با مخاطبان‌شان گفت‌وگو کردند.
سوسن طاقدیس نیز میهمان صبح دومین روز جشنواره بود و بعد از ظهر همین‌روز هدی حدادی تصویرگر کتاب کودک در این غرفه حضور یافت.
سوسن طاقدیس، در نشست این غرفه ضمن ابراز خوشحالی از برخورد نزدیک با کودکان و حضور در این جشنواره گفت: همای سعادت و اعتبار کانون پرورش فکری به نویسندگانی که با این مرکز همکاری می‌کنند اعتماد کودکان را هدیه می‌دهد و اعتماد مخاطب بهایی است که شاید برخی با گذراندن سال‌ها و فعالیت بالا نیز موفق به کسب آن نمی‌شوند.
هدی حدادی نیز در برنامه عصر این روز با حضور در این غرفه ضمن صحبت با کودکان مراجعه ‌کننده، درباره تکنیک و نحوه تصویرسازی برخی از آثار خود برای ایشان توضیحاتی ارایه کرد.
گفتنی است میهمانان روز سوم جشنواره یک هفته با کانون در غرفه انتشارات کانون نیز علیرضا گلدوزیان تصویرگر و سعیدروح‌افزا نویسنده هستند.