از روباهِ واحد تولیدات رایانه‌ای مرکز سرگرمیهای سازنده کانون تقدیر شد

• ۱۳۸۹ • تازه های تولید
فرستادن این نوشتار با نامه فرستادن این نوشتار با نامه چاپ این مطلب چاپ این مطلب

واحد تولیدات رایانه‌ای مرکز سرگرمیهای سازنده با شرکت در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی رسانه‌های دیجیتال که از تاریخ ۸۹/۷/۱۵ تا ۸۹/۷/۲۴ در مصلی بزرگ تهران برگزار شد، توانست در بخش جشنواره برای بازی “روباهی که به دنبال صدا رفت …” ، لوح تقدیر و جایزه رتبه سوم با عنوان بهترین بازی رایانه شخصی از دیدگاه هنری را دریافت کند.

روباهی که به دنبال صدا رفت … قصه‌ی برکه‌ای است که حیوانات در آن به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند و همواره در آن سرزمین موسیقی گوش‌نوازی طنین‌انداز است تا این که یک روز صدای موسیقی قطع شده و سکوت همه جا را پر می‌کند. سکوت باعث می‌شود سرزمین سرسبز خشک شود و حیوانات برکه از آن جا کوچ کنند. روباه کوچکی که در حوالی این برکه زندگی می‌کند، تصمیم می‌گیرد که به دنبال صدا برود و موسیقی را باز یابد.
کاربر در نقش روباه کوچک باید غول نادان سکوت را از بین برده و نوای موسیقی را به سرزمین خود بازگرداند. روباه باید در طی مراحل دو بعدی بازی نت‌های موسیقی را از سرتاسر مرحله جمع کند و …
قصه نجات موسیقی در دنیای سکوت ایده‌ای فوق‌العاده است که به مدد طراحی هنری خوب بازی به شکلی مناسب بازگو می‌شود. تمامی پیش نمایش‌ها، میان پرده‌ها و مراحل بازی، طراحی هنری خاصی دارند که متشکل از تابلوهای اشعار خوش‌نویسی شده در پس زمینه‌ی تصویرهاست.

این بازی آماده تکثیر می‌باشد و در آینده نزدیک در فروشگاههای کانون عرضه می‌گردد.